Jak pogodzić się z partnerem?

Jestem Poklucona z chłopakiem nie odzywa sie do mnie przez dłuższy czas kłótnia jest o moje obrażanie sie na niego ! Codziennie pisze do niego przepraszam mowie ze rozumiem błędy swoje ze chce to poprawić bo go kocham itd wytlumaxzym mu wszystko w tym ale on na moje przeprosiny i wyznania noe reaguje( tydz.temu) mowil ze musi to przemyślec ! Znaczy moje zachowanie . Czy jak on na moje wyznania nie odpisuje znaczy ze mysli czy ma mnie dość? On chce pogadać w 4 oczy mowi ze 1h nie starczy na to!

Pisze Pani, że wszystko mu Pani wytłumaczyła i zapewnia go o swojej chęci zmiany zachowania. To oczywiście bardzo ważne, ale w takich wypadkach często od słów ważniejsze są czyny. Jeśli chłopak prosi o chwilę czasu oraz dłuższą rozmowę w cztery oczy podczas, której także on będzie mógł wytłumaczyć wszystko pomocne może być uszanowanie jego prośby.

Pozdrawiam!
http://pracownia-terapii.pl