Senność, zmiany nastroju, zawroty głowy

Ciągle czuje się senna,nie mam na nic siły.Prowadzę siedzący tryb życia.Mam częste zmiany nastroju.Ostatnio miewam zawroty głowy, czasem też nudności. Raz na dwa tygodnie boli mnie serce i czuje jak szybko bije, nie mogę wtedy oddychać.Pale prawie całą paczkę dziennie.W morfologii tylko niedobór mg-biore aspargin.Często mam problem z zaśnięciem przez kilka godzin.Sypiam od 5 nawet do 14h.Co mam zrobić żeby mieć energie , być wypoczęta i mieć chęć do życia?Czy przez palenie mogę być senna?

Witam,
niedobór mg to jedna rzecz, mogąca dawać różne, często dotkliwe objawy, jednak często jest ściśle powiązana ze stresem, pisze Pani, ze pali prawie całą paczkę papierosów dziennie, oraz ma Pani problemy z zasypianiem. Jak wygląda u Pani sprawa ze stresem? Jeśli jest i jest on dotkliwy warto także skonsultować się z psychologiem, mogłoby to pomóc w radzeniu sobie z nim, co może pomóc w poprawie ogólnej jakości życia no i także Pani zdrowia. Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza