Częste zmiany nastroju i parcie na pęcherz

Codziennie jest mi słabo, nie dobrze i boli mnie podbrzusze czasem cały brzuch na przemian. Mam częste zmiany nastroju i parcie na pęcherz. Dodatkowo pobolewa mnie dół pleców. Ginekologicznie mam żółtawe upławy przez cały cykl. Okres miałam normalnie. Robiłam badania ogólne krwi, moczu, kału, USG - w normie, lekko obniżony poziom glukozy bo 66 mg/dl, erytrocytów(5,4 mln/ul) i monocytów(12,3%) podwyższony. TSH- norma. Objawy mam od 2 miesięcy. Co może być powodem??

Piotr Pilarski

Ciężko powiedzieć co to może być. Objawy są bardzo niespecyficzne. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Niespecyficzność objawów może wskazywać zarówno na podłoże fizjo-, jak i psychologiczne. Polecam po pierwsze udać się do lekarza rodzinnego - jeżeli zalecone przez niego badania nie wykażą możliwych źródeł problemu, proponuję udać się do psychologa. Opisane bowiem trudności mogą mieć swoje podłoże stresowe, a wizyta u psychologa może po pierwsze pomóc w wykryciu stresorów, a po drugie - pomoże Pani w niwelowaniu ich. Pozdrawiam.