Seplenienie po chirurgicznym usuwaniu ósemki

Niedawno miałam chirurgicznie usuwane osemki. Za pare dni bede miała zdejmowane szwy. Czuje sie juz dobrze, ale martwi mnie jedna rzecz ze troche seplenie i zastanawiam sie czy jak zostaną mi zdjęte szwy to czy to wszystko wróci do normy ?

Witam.
Prawdopodobnie język źle układa się po zabiegu w jamie ustnej, w której po usunięciu ósemki zrobiło się troszkę więcej miejsca. Są to chwilowe objawy i powinny same niedługo minąć.
Z wyrazami szacunku. Anna Tońska-Szyfelbein