Silne bóle brzucha i krwawienie z pępka

witam mam pytanie od okolo 3 miesiecy mam silne bule brzucha a dwa dni temu zauwazylem krew w pepku bylem na usg u lekarza ale angielska sluzba zdrowia jest tragiczna prosze o pomoc naprawde nie wiem co robic z gory dziekuje i pozdrawiam

Witam. Obecność krwi w pępku nie musi wiązać się ze schorzeniami przewodu pokarmowego. Może być również wynikiem zakażenia lub uszkodzenia skóry otaczającej pępek.