Silne bóle głowy codziennie po wysilku

Mam 14 lat, około 2 lat temu zauważyłam, że po zmęczeniu bardzo boli mnie brzuch, teraz jakby to się  odwróciło tzn. po zmęczeniu (np. po w-f w szkole, po robieniu brzuszków) silnie boli mnie głowa oraz chcę mi się wymiotować. Bóle głowy mam codziennie, dodatkowo mam totalny brak apetytu, moj dzienny posiłek wygląda na zjedzeniu do 4 kanapek w szkole oraz obiedzie w domu a potem juz nie mam ochoty jeść :( , czuje się  osłabiona, często przygnębiona, miewam tak jakby depresję, szybko się  denerwuje, i ja już nie wiem co mam robić, nie wiem co mi jest, a dobrze nie jest bo to nie jest normalne :( bardzo proszę o odpowiedź i z góry bardzo dziękuję :)
14 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Na podstawie przedstawionych informacji trudno ocenić co może być przyczyną opisanych dolegliwości. Jedną z wielu potencjalnych jest obniżenie nastroju, o którym wspominasz-z niego mogą wynikać pozostałe objawy. Diagnoza możliwa będzie po uzupełnieniu informacji o opisywanych dolegliwościach, czyli przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego oraz badaniu lekarskim. Lekarz oceni w ten sposób czy wskazane jest wykonanie badań dodatkowych i w razie ich potrzeby wyda na nie skierowania.

Doradzam zatem wizytę u lekarza rodzinnego. Pamiętaj, że tylko właściwie przeprowadzona diagnostyka pomoże dotrzeć do przyczyny i skutecznie przeciwdziałać dolegliwościom.
pozdrawiam