Bardzo silne bóle głowy

witam. mam 36lat od zawsze boli mnie głowa , i mam niskie ciśnienie dzisiaj mam100\67 w miesiącu może mnie nie boli 4 dni, czasami juz nie mogę wytrzymać połykam od 4-8 tabletek i nie pomaga. Bardzo często boli mnie z tylu głowy, a tak to codziennie w innym miejscu, nie wiem jakie mam brać tabletki żeby pomogło, kawa tez nie pomaga. Może powinnam iść do lekarz, tylko do jakiego proszę mi cos podpowiedzieć. Dziękuję z góry i pozdrawiam ulunia74

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
Przyczyn dolegliwości bólowych głowy może być bardzo dużo. Problem może dotyczyć zatok obocznych nosa, problemów z kręgosłupem szyjnym, migrenowych bólów głowy. Powinna Pani udać się w pierwszej kolejność na wizytę do lekarza rodzinnego. Pozwoli to na zebranie dokładnego wywiadu oraz wykonanie badania. W większości przypadków można na tej podstawie postawić rozpoznanie co jest przyczyną dolegliwości bólowych głowy. Lekarz zadecyduje czy jest konieczność wykonania badań dodatkowych oraz konsultacji neurologicznej.
Pozdrawiam