Silne bóle głowy, mdłości i osłabienie

Witam,we wtorek rano obudziłam się z silnym bólem głowy, po czasie doszły mdłości.W środę po każdym jedzeniu i piciu wymiotowałam.Jestem osłabiona.Wieczorem zgłosiłam się na sor gdzie stwierdzono migrenę.Dostałam zastrzyk i kazano iść po skierowanie do neurologa.Niestety zastrzyk nic nie pomógł. Wczoraj zgłosiłam się do lekarza internisty, który zapisał mi cefalgin,który nie pomógł.Chciałam skierowanie na badania kwi gdyż źle się czuje,lekarz odmówił gdyż miałam robione I/2015.Proszę o pomoc :(

Aleksander Ropielewski

Trudno mi udzielić jednoznacnzej odpowiedzi, jednak z Pani opisu wynika, że cierpi Pani na migrenę i poza doraźnym leczeniem jakie Pani przyjmuje wskazany jest kontakt z neurologiem celem zapobiegania teo typu napadom w przyszłości. Poza obecnym leczeniem dołączyłbym leki z grupy tryptanów.