Silne bóle kręgosłupa i drętwienie kończyn dolnych

Cierpię na silne bóle kręgosłupa. Nie mogę za długo posiedzieć postać ból nie do wytrzymania, muszę się położyć i leki przeciwbólowe. Drętwienie kończyn dolnych bardzo silne pieczenie stup drętwienie rąk. Wynik Badania: L4/L5 niewielkiego stopnia odwodnienie krążka międzykręgowego i jego bulging bez istotnej stenozy kanału Kręgowego L5/S1 obniżenie i częściowe odwodnienie krążka międzykręgowego, bez cech protuzji kręgozmyk prawdziwy przedni L5 3mm ku przodowi stopnia I. Proszę o poradę co dalej.

Leczenie ustala się indywidualnie na podstawie objawów, badania przedmiotowego oraz wyników wykonanych badań dodatkowych.
Leczenie jest najczęściej długotrwałym i złożonym procesem. Na podstawie informacji uzyskanych w procesie diagnozowania, lekarz koordynujący podejmie decyzje co do dalszego postępowania. Może ono obejmować farmakoterapię, zabieg termolezji, blokadę terapeutyczna, znieczulenie zewnąrzoponowe. Zabiegi te służą zmniejszeniu dolegliwości bólowych i umożliwieniu intensywnej rehabilitacji. Rehabilitacja może być wspomagana zabiegami akupunktury lub TENS .
Pieczenie stóp i dłoni jest charakterystycznym objawem polineuropatii.
Proponuję udać się na konsultację do neurologa i/ub ortopedy.