Silne bóle łydek przy stosowaniu tabletek Daylette

Biorę tabletki Daylette, zaczęłam nowe opakowanie po przerwie ok. Pol roku. Pojawiły sie jednak silne bóle lydek, promieniujące aż do ud. Nogi nie sa spuchniete jednak obawiam sie ze moze to byc związane z krążeniem. Lekarz przepisał mi lek cyclo 3 fort jednak bol jest ciagle silny. Czy moge przerwać stosowanie tabletek Daylette w połowie opakowania?

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej może Pani przerwać stosowanie tabletek Daylette. Należy się liczyć z zaburzeniami hormonalnymi, które z czasem ulegną wyrównaniu oraz brakiem ochrony antykoncepcyjnej.