Stosowanie Daylette przed wystąpieniem okresu

Witam. Czy tabletki Daylette można zażywać przed pierwszym dniem miesiączki? Czy będą tak samo skuteczne? ( to są moje pierwsze tabletki anty ) Za 2 tyg jadę z chłopakiem na wakacje i chciałabym być w 100% pewna ze jestem zabezpieczona.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę rozpocząć stosowanie tabletek zgodnie z zaleceniami. W przeciwnym razie ochrona przed ciążą może być osłabiona przez czas przyjmowania pierwszego opakowania tabletek.