Silne bóle w okolicy splotu słonecznego

Witam, mam od kilku dni silne bule w okolicy splotu słonecznego. Szczególnie boli w nocy. Dziś zauważyłem, że po zjedzeniu kawałka banana ból się kończy ale po chwili odrasta. Jest to ból paląco-piekący o dużym nasileniu. Środki p. bólowe (pyralgina 500) słabo działają.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.