Silne dolegliwości bólowe podczas seksu

Witam. Piszę w dość nietypowej sprawie. Ja i moja dziewczyna jesteśmy ze sobą 3 lata, kochamy się. Od jakiegoś czasu próbujemy się kochać, lecz to nie takie proste. Moja dziewczyna bardzo to przeżywa, chodzi o to że podczas seksu bardzo ją szczypie, boli, to bardzo przeszkadza. Tak naprawdę to wgl nie dochodzi do współżycia, bo ból u niej jest bardzo silny. Dodam tylko że ona jest dziewicą. Szukam prywatnego dobrego ginekologa który jej pomoże, ona bardzo to przeżywa płacze. Pomoże jej Pan ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna jest wizyta u ginekologa, proszę umówić się na wizytę w swoim mieście.
Pozdrawiam

Proszę znaleźć ginekologa w państwa okolicy. Dodatkowo być może przyda się także konsultacja psychologiczna, która pomoże w kontroli lęku. Bowiem bóle jakich doświadcza pana partnerka mogą mieć podłoże psychologiczne wynikające ze strachu przed pierwszym razem, lęku przed tym jak będzie, czy "podoła " itd. Są to dość często występujące lęki a ich przepracowanie z psychologiem lub psychologiem -seksuologiem pozwolą trwale się ich pozbyć. Pozdrawiam