Dlaczego partnerka brzydzi się seksu?

Witam. Spotykam się z moją partnerka od 10 miesięcy, widujemy się prawie codziennie. Nasza relacja na pozór jest świetna, lecz nie uprawiamy seksu. Powiedziała mi wprost, że nie może się przełamać i brzydzi ja moja przeszłość seksualna (7 partnerem), ona miała tylko jednego chłopaka. Wydaje mi się, że ona chciała by to zrobić ale pozs tym wstretęm boji się, że mógłbym być niewierny. Myślę że oboje chcemy o siebie zawalczyć, lecz mam wątpliwości czy czas zagoi rany. Pozdrawiam

Dzień dobry, warto dobrze tą kwestię omówić. Jeżeli ma taki problem z Pana przeszłością dlaczego z Panem jest? Przecież to część Pana osoby. Być może obawia się że będzie tylko tą 8. Jednak pozostanie w takim zawieszeniu zapewne nic dobrego nie wprowadzi.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam Pana Serdecznie,

Z Pana opisu wnioskuję, że Pana Partnerka potrzebuje czasu, by Panu zaufać.
Sugerowałabym skupić się bardziej na przyjemnościach zmysłowych i na radości przeżywania bycia razem "tu i teraz"...

Życzę pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com