Silne drętwienie nóg przechodzące na rękę i twarz

Witam, od kilku lat mam problem z silnym dretwieniem nogi co przechodzi na rękę i twarz. Co skutkuje silnymi bólami, zaburzeniem wztoku i mowy przechodzi dopiero gdy się położę ok 3 h. Nie ma konkretnej sytuacji w których To występuje. Pozdrawiam Edyta Jaka może być przyczyną.

Proszę udać się na konsultację neurologiczną. Opisane objawy są dosyć ogólne i modą mieć wiele przyczyn, trudno więc postawić diagnozę.
Specjalista na podstawie wywiadu, badania fizykalnego i badań dodatkowych np. EEG, próba tężyczkowa pokieruje dalszym postępowaniem