Silne swędzenie stóp i rąk w 33. tc a cholestaza ciążowa

Witam jestem 33tc dopadlo mnie od 2 tygodni strasznie swedzenie stop i rak.. Lekarz dal mi skierowanie na badanie krwi lecz wyniki sa wnormie i wszystko jest ok... Mieszkam w Anglii a tu z tymi lekarzami roznie bywa.. Boje sie ze moze to byc Cholestaza ciazowa :( czy poprostu sa to zmiany hormonalne?
Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać sie ponownie do lekarza prowadzącego ciąże.