Silne wzdęcia w podbrzuszu uciskające żołądek

Witam od pewnego czasu mam silne wzdęcia wydaje mi się że mam dużą skłonność do flatulencji co może mi pomóc, zawsze ok godz 19 mam silne kruczenie w jamie brzusznej wzdęcia w podbrzuszu, które aż zaczynają uciskać żołądek .Proszę o jakąś wskazówkę poradę czy jest jakieś lekarstwo na takie dolegliwości które mogłoby mi pomóc.

Aleksander Ropielewski

PRzede wszytkim należy przeanalizować jadłospis i dokonać jego ew. modyfikacji oraz zastanowić się nad wpływem trybu życia na Pani dolegliwości (siedzący tryb życia). Dopiero w dalszej kolejności zastanawiałbym się nad leczeniem farmakologicznym.