Silny ból brzucha podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam mam problem. Zostaly mi 5 tabletek i strasznie mnie brzuch boli. Biorę tabletki od 3 miesiecy. Chcem zmienic tabetki czy muszę dokonczyc opakowanie? Czemu tak boli?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak, należy dokończyć opakowanie. Proszę także niezwłocznie udać się do ginekologa celem kontroli i diagnostyki występujących objawów bólowych.