Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból brzucha i brązowe plamienie podczas brania tabletek antykoncepcyjnych

ból brzucha promieniujący do kręgosłupa podczas brania tabletek anty, wczoraj doszło brązowe plamienie a dziś rano duży kawałek czegoś 'wypadł' z pochwy. Dodaje zdjęcie bo nie wydaje mi się żeby to był zwykły skrzep krwi. Proszę o pomoc, bo bardzo się martwie zdjęcie : http://imageshack.us/photo/my-images/443/7rpz.jpg/
ponad rok temu

Objawy przedwczesnej menopauzy

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Nie napisała Pani jakie tabletki antykoncepcyjne stosuje, od jak dawna - czy to są pierwsze opakowania czy stosuje je Pani od dłuższego czasu? Czy w ostatnim czasie zmieniała Pani tabletki antykoncepcyjne na inne? Czy takie objawy pojawiły się po raz pierwszy? Od kiedy występują objawy?
Bez odpowiedzi na powyższe pytania trudno jest jakkolwiek odpowiedzieć na Pani pytania.
Niewątpliwie jednak powinna Pani zgłosić się do lekarza ginekologa celem badania klinicznego, gdyż należy zdiagnozować przyczynę występujących objawów.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy