Silny ból dookoła klatki piersiowej

witam od jakiś dwóch tygodni kiedy kładę się do łóżka po jakimś czasie dostaje ból dookoła klatki piersiowej ból jest nie do wytrzymania niema się nawet jak przekręcić na drugą stronę,, tak samo jest rano po nocy gdy wstanę i się rozchodzę ból mija proszę mi powiedzieć co to może być

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania ciężko określić przyczynę, może to wynikać z choroby płuc, mięśni, nerwów międzyżebrowych, kośćca, kręgosłupa czy nawet przewodu pokarmowego. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam