Silny ból głowy, bóle brzucha i poranne wymioty podczas wyjazdów do Włoch

Mam taki problem. spedzilam we Wloszech 5 miesiecy(ciezko pracujac) wrocilam do Polski na 3 dni i znowu pojechalam na tydzien do Wloch sytuacja zmusila mnie do wrocenia. ale po tygodniu wrocilam do polski i tu zostaje. Przy tych wyjazdach towarzyszy mi silny bol glowy, bolesci brzucha i poranne wymioty. Robiac wyniki na krew i mocz wyszlo ze wszystko jest wporzadku.. Co to moze byc ?? czy to tylko przemeczenie ?? A moze wplywa na to zmiana klimatu ??
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Badania krwi - glukoza

Badanie glukozy we krwi jest bardzo ważne. Glukoza jest węglowodanem należącym do cukrów prostych i podstawowym związkiem energetycznym w naszym organizmie. Jej niedobór i nadmiar są szkodliwe dla naszego zdrowia. Sprawdź czy twoje wyniki są prawidłowe.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane objawy mogły być spowodowane przemęczeniem. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy