Silny ból kolana u 75-letniej kobiety

Witam! Mam pytanie co jest z moim kolanem, strasznie boli kiedy stoję lub chodzę ( gdy jest obciążone), w pozycji siedzącej mogę ruszać nogą i nic nie boli. RTG bez zmian, nie ma opuchlizny. Co robić z dnia na dzień coraz gorzej, pomimo założonej ortezy, a miało być lepiej.... jak długo to może trwać i co to jest :C .

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej wiążą się z uszkodzeniem miękkich struktur stawu - więzadeł lub łąkotek. Wskazane jest wykonanie badań obrazowych umożliwiających pełną ocenę stawu - usg lub rezonansu magnetycznego.