Silny ból po usunięciu zęba

Witam. W czwartek (8.01.15) miałem wyraną 4/dól/prawa, był on z bomblem ropnym pod korzeniem. W piatek trafilem do szkitala. Ból nie ustepuje. Prawie co 6-7h musze brać tabletke (ketonal forte 100), żeby móc chociaż funkcjonowac. Mam przepisany antybiotyk (clindamycin-mip 600 co 12h). Miejsce po wyrwaniu ponoć się zaklepia, ale ja czyje coś nie dużego co jest stwardniałe. Dziaj (12.01.15) zrobilem nowe zdjecie, ba ktorym ponoc nic nie widac nie pokojacego. Ale ja juz nie moge wytrzymac z bólem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza stomatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.