Silny ból podbrzusza po ciąży pozamacicznej

Dzień dobry mam problem mialam ciąże pozamaciczna tydzien temu zadzwonili z hcg mi spadło i już nie musze chodzic na badania.Mialam 3 zastrzyki tego samego dnia lecze się w ąnglii chcialam sie dowiedziec kiedy ból minie mi poniewaz minąl już ponad miesiąc a ja nadal czuje bol po obydwuch stronach czasem jest to slaby bol a czasem silny lekarze powiedzieli ze nic mi nie jest a ja jednak sie martwie ze cos jest nie tak prosze o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli minął już miesiąc, zdecydowanie dolegliwości bólowe nie powinny mieć takiego nasilenia, jak Pani opisuje. Zdecydowanie powinna Pani skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.