Silny ból podbrzusza promieniujący do pleców

Zlapal mnie dziś straszny ból podbrzusza ktury promieniowal aż do pleców przy tym miałam wrażenie ze ktoś chce mi wyrwać cała macie ze środka bolało mnie po obu stronach pahwin aż do odbytu takie jakby parcie czy to może być coś powaznego

Aleksander Ropielewski

Tak silny ból zawsze budzi niepokój i wyaga kontaktu z lekarzem. Bez przeprowadzenia badania trudno jednak stwierdizc mi co mogło być jego powodem i jakie leczenie zastosować.