Silny ból pleców promieniujący do nóg

Odczuwam silny ból pleców,który promieniuje na nogi.5 lat temu leczyłem przepuklinę kręgosłupa.Po wizycie u lekarza rodzinnego w Holandii dostałem skierowanie na fizjoterapię.Nie miałem dokonanych żadnych badań oprócz badania w gabinecie.Mój niepokój wiąże się z tym,że moja matka miała podobne objawy i po badaniach okazało się że miała nowotwór nerek.Proszę o podpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie.