Silny ból stawu ramiennego

mam 44 l bez tarczycy 3l ,czuję się jak bym miała co najmniej 65l gasnę.zmęczenie ciała,depresje,senność,otępienie,nagłe wybuchy złości,wyraz twarzy maskowaty,oziębłość uczuciowa,nadciśnienie,insulinooporność.Jakoś daje się z tym żyć.. ale nikt nie może mi pomóc znalezienia przyczyny bardzo ostrego bólu stawu ramienia towarzyszą też ból bioder,stóp,łokci,palucha.wyniki prawidłowe tsh,reumatyczne leki:eutyrox 100,carzap 16,glucophage 750,dicloduo150,jak żyć bez bólu!?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Przy insulinoporności podstawową formą leczenia jest właściwie ułożona dieta. Objawy o których Pani pisze są klasyczne. Sugerowałabym znaleźć mądrego dietetyka klinicznego, który na codzień zajmuję się "trudnymi" przypadkami, tj. takimi, w których konwencjonalna medycyna często jest bezsilna lub widzi jedynie drogę farmakologiczną.

Taki specjalista pokazałby Pani, że można żyć inaczej, jeść, ćwiczyć, cieszyć się życiem i nie wydawać pieniędzy na leki. W wielu przypadkach po zastosowaniu diety ciało wraca do równowagi, zmniejsza się tkanka tłuszczowa, normalizują się cukry (bez pomocy leków), ustępują bóle, opuchlizny, zmęczenie, brak energii do życia.

Warto zainwestować trochę czasu i energii w to, aby mieć dobre samopoczucie.

Serdecznie pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl