Czy te objawy to może być niedobór magnezu?

Witam, mam takie pytanie czy te moje objawy to może być niedobór magnezu. po pierwsze odczuwam ucisk w klatce piersiowej nie jest to kłucie ani silny ból ale czuję dyskomfort. Po drugie od niedawna miewam częste bóle głowy. Jestem zmęczona i nie mam energii. Jeśli to pomoże to mam 37 lat i żadnych przewlekłych chorób.

A czy oprócz objawów, które Pani wymieniła nie dzieje się w Pani życiu coś co Panią ostatnio niepokoi, martwi, obciąża? A może wydarzenia z przeszłości miały taką siłę, że pozostawiły takie objawy w ciele? Również skutki chronicznego stresu dają podobne objawy jakie Pani opisuje.
Musiałabym z Panią szerzej porozmawiać, przeprowadzić szczegółowy wywiad. Konsultuję na warszawskiej Ochocie. Zapraszam.

Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl