Niedobór magnezu a mdłości i nerwowość

witam mam 25 lat pracuje na nocna zmianę od 5 dni mam mdlości jest mi słabo dretwieja mi rece mam zawroty glowy odczówam dziwny lęk jestem nerwowa. moje pytanie brzmi czy to moze byc spowodowane niedoborem magnezu? jesli tak to jak go szybko podniesc. dziekuje

Dzień dobry,
Jest mało prawdopodobne, że wszystkie wymienione dolegliwości wywołane są niedoborem magnezu. Proszę kupić sobie jakiś preparat magnezu i postarać się uzupełnić niedobory magnezu łykając tabletki, jeśli objawy po kilku dniach nie ustąpią warto udać się do lekarza, który porozmawia z Panią i dokładnie Panią zbada.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz