Spadek nastroju i koncentracji

Witam. JESTEM Kobietą, mam 20 lat. Ostatnio dużo stresu i nerwów doświadczyłam . Straciłam pracę, nie było to na zasadzie zwolnienia mnie , tylko wróciła dziewczyna , którą zastępowałam. Niestety szybciej niż było na umowie . W czerwcu wychodzę za mąż . Przygnębia i zasmuca mnie to , co w kolo mnie się dzieje. Zauważyłam ostatnio u siebie silny spadek nastroju i energii . Mam problemy z koncentracją , ciągłe rozkojarzenie . Zapominam o wielu rzeczach.Jednym słowem nie poznaje siebie,co robić?

Opisane przez panią objawy wskazują na pewne rysy zaburzeń nastroju. Warto zająć się nimi już teraz, skoro są one lekkie. Polecam zgłosić się do psychologa, który pomoże pani poradzić sobie ze spadkiem nastroju i motywacji, pomoże w ułożeniu sobie obecnej sytuacji i planów na przyszłosć. Pozdrawiam

Podjąć psychoterapię, dzięki której będzie miała Pani szansę dowiedzieć się wiele o samej sobie i tym samym odpowiedzieć sobie na pytanie jakie czynniki wywołują w Pani objawy o jakich Pani pisze. Równolegle proszę wykonać podstawowe badania, które może zlecić Pani lekarz internista.

Pozdrawiam serdecznie!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl