Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wahania nastroju przy stosowaniu Hydroxyzyny

2 dni temu zjadłam 12 tabletek Hydroxyzyny. Od kilku miesięcy mam huśtawkę nastrojów, zazwyczaj jednak jestem smutna. Bardzo dużo kosztują mnie spotkania ze znajomymi - nie mam przyjaciół, nie wiem nawet z kim mogłabym porozmawiać o moich problemach. Odsuwam się od najbliższych, od rodziny i chłopaka. Wiem tylk ojedno - muszę coś z tym zrobić, nie podejmę nigdy więcej tego kroku, nigdy już nie będę chciała zakończyć tego w ten sposób. Czy muszę udać się z tym do specjalisty czy walczyć samej?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Powrót pacjenta oddziału psychiatrycznego do domu

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0

Witam,
Sytuacja, w której znalazła się Pani musi powodować wiele bólu, a przyjęta przez Panią dawka leku znacznie przekracza dozwoloną ilość. Czasami nie ze wszystkimi trudnościami możemy uporać się sami i dlatego namawiałbym Panią do udania się do specjalisty (psychoterapeuty, psychiatry), w celu zasięgnięcia pomocy.
Pozdrawiam serdecznie

0

Sugeruję skontaktować się ze specjalistą - psychologiem i porozmawiać o wszystkim co Panią niepokoi. Jedno jest pewne - ze wszystkim można sobie poradzić. Dzisiaj proszę zapytać samą siebie co Pani już ma i co Panią cieszy?
I proszę nie zapominać i jednym - każdy ma prawo popełnić błąd i to nie przekreśla go jako człowieka, ani nie skazuje na wstyd czy poczucie winy do końca swoich dni.

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Psycholog, psychoterapeutka, coach.
0

Witam
Zachęcam do psychoterapii, która jest
najskuteczniejszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego
rozwiązania problemu .
Pozdrawiam serdecznie

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy