Uczucie smutku, zaburzenia nastroju i płaczliwość

Mam prawie 19 lat żyje w szczęśliwym związku z swoim chłopakiem w miarę żyje bez problemow. Z regoly szybko się denerwuje. Od kilku dni bez powodu płacze spojrze się na mojego chłopaka mamę kota czy co kolwiek innego popadał w ryk tak kilka razy dziennie ok 5/6 razy . Nie mam żadnych problemów ano większego stresu.

Witam
Nikt nie płacze bez powodu.
Źródłem Pani zaburzeń nastroju i problemów
z kontrolowaniem emocji (szybkiego denerwowania się)
są zapewne Pani przykre doświadczenia z przeszłości.
W leczeniu zaburzeń emocji i nastroju najlepszym sposobem
dotarcia do przyczyny i znalezienia sposobu rozwiązania
problemu jest podjęcie psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie

Sugeruję życzliwie skorzystać z sesji u psychologa. Z tego co Pani opisuje brakuje Pani równowagi emocjonalnej. Być może na poziomie Pani świadomości "wszystko jest ok." Ale gdyby rzeczywiście tak było, nie wybuchałaby Pani płaczem kilka razy dziennie. Warto sprawdzić co w Pani podświadomości się kryje...

Życzę powodzenia!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam Panią.
Jeśli człowiek nie funkcjonowałby również w sferze nieświadomości, to rzeczywiście Pani zachowanie byłoby zagadkowe. Proszę skontaktować się z psychologiem/terapeutą, który pomoże Pani wydobyć z nieświadomości to co jest przyczyną Pani braku równowagi emocjonalnej.
Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter
https://michalpyter.com