Nieśmiałość do mężczyzn

Dzień dobry mam problem z nieśmiałością do mężczyzn nigdy nikogo nie miałam choć mam ponad 20 lat. ostatnio poznałam chłopaka pszez Internet pisaliśmy przez jakiś co nie sprawiało mi problemu ale kiedy postanowiliśmy się spotkać jak by mi mowę odebrało niewiedzialam co powiedzieć bardzo mi na nim zależy co zrobić żeby być bardziej śmiałol i wygadanol z góry dziękuję za odpowiedź

Z nieśmiałością można sobie poradzić!

Serdecznie pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza