Silny ból stóp

Mam 42 lata .Od około dwóch tygodni mam problem z bardzo silnym bólem całych stóp przy czym najbardziej bolesny jest w piętach. Wcześniej również się pojawiał ale sporadycznie i bolały mnie tylko pięty.Ból występuje tylko po nocy w czasie dnia nie mam , żadnych dolegliwości.Proszę o radę. Renata

Dzień dobry.

Niestety bez dokładnego zbadania nie da się podać diagnozy jednak najbardziej prawdopodobne wydaje się zapalenie rozcięgna podeszwowego lub neuralgia nerwu piszczelowego.

Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy i stawu skokowego, ortopeda, traumatolog