Silny ból u dołu pleców a zbliżająca się miesiączka

Od dwóch dni odczuwam silny ból po prawej stronie, u dołu pleców. Czuje jakby ktoś mnie tam cały czas trzymał i ciągnął w pewnych chwilach. Nasila się gdy się schylam czy siedząc nachylam głowę w dół. Zastanawiam się czy może to być związane ze zbliżającą się miesiączką, choć przewiduje dopiero za tydzień? Nie wiem czy ma to jakiś wpływ ale od jakiegoś tygodnia pije większą ilość soku z cytryny.

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało charakterystyczne i be przeprwadzenia badania trudno jest mi postawić wstępne rozpoznanie. Proponuję kontakt z lekarzem.