Silny ból w czasie próby penetracji

Ogarnia mnie straszny ból w czasie próby penetracji, jest to po prostu nie do zniesienia, łzy nalatują do oczu w sekundę, a ja mam jedynie ochotę 'wyć z bólu'. Zanim doszło do pierwszego razu próbowaliśmy z chłopakiem robić to powoli i stopniowo, trwało to z 30minut, co jest bardzo zniechęcające, ale udało się. Za drugim razem ból był tak samo mocny i nie udało się, nie stresuje się, używam żelu i jest to wielkim problemem dla nas dwojga. Proszę o poradę.

Dzień dobry!

W pierwszej kolejności warto zgłosić się do lekarza ginekologa i z nim omówić sytuację i jej możliwe przyczyny ze strony medycznej.

Pozdrawiam!