Silny ból w dolnym odcinku lędźwiowym kręgosłupa
mam 41lat mam niesamowity ból w dolnym odcinku lędzwiowym kręgosłupa,protacja kręgów lędzwiowych na rtg,najgorzej jak wstaję i całym ciężarem stoję prosto,trochę ulży jak klęczę i trochę robie koci grzbiet najpierw do ortopedy czy neurologa proszę o radę.Monika

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuję najpierw zgłosić się do swojego lekarza POZ, ponieważ on na podstawie badania będzie mógł określić konieczność wizyty albo u ortopedy albo u neurologa. Na podstawie samego opisu nie można dobrze doradzić czy ten specjalista czy inny, konieczne jest badanie. pozdrawiam