Silny ból w okolicy szyi, karku i głowy 3 dni po wypadku samochodowym

3 dni temu miałam wypadek samochodowy z ogromna sila udzerzylam glowa w szybe samochodu tk glowy wyszlo w normie,,jamka malacyjma lub poszerzonaokolonczyniowa przestrzen plunowa virchowa robina w strukturach głębokich prwej polkuli mózgu.. lecz odczowam silny bol w okolicy szyji karku a najbardziej glowy. czy powinamsie zglosic spowrotem do szpitala na badania czy czekac az pzejdzie biorac pod uwagę udzerzenie... dodam ze leki typu keonal nie pomagają tylko częściowo zmniejszyć bol

W wypadku komunikacyjnym poza bezpośrednim urazem głowy często dochodzi do urazu typu " z bicza" ( wish plash), który dotyczyć może głowy jak i kręgosłupa szyjnego.
Należałoby wykonać MRI kręgosłupa szyjnego.
Proszę też zgłosić się do ortopedy i rehabilitanta.