Silny ból w szyi promieniujący do ręki i pleców

Witam, na zajęciach sportowych po wykonaniu cwiczenia poczułam bardzo silny ból w szyi, ktory utrzymuje sie od paru godzin i zaczął promieniowac do prawej ręki i połowy pleców. Ból w ręce odczuwalny jest nawet w dłoni. Mam ograniczony zakres ruchów głowa, a także podnoszenie prawej ręki i momentami wdychanie powietrza sprawia mi ból. Nie pomagaja oklady-ani zimne,ani cieple. Niezaleznie od polozenia glowy bol jest caly czas obecny, w niektorych momentach nasila sie. Jakie powinnam podjąć kroki?

Witam. Opisane objawy wymagają przeprowadzenia pełnego badania klinicznego. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ.