Silny ból z tyłu głowy po stosunku

Witam,od krotkiego czasu obserwuje dziwna dolegliwość, otóż przy każdym kontakcie sexualnym,masturbacjii a szczególnie orgazmie, czuje bardzo silny ból w tyle głowy oraz drętwienie szyji.Ból odczówalny jest nawet 2h po pierwszych objawach.Ciśnienie jest trochę podwyższone,mam 27 lat i nigdy nie miałem takich problemów. Lekarz rodzinny zapisal DEXAK jako lek przeciwbulowy. W mojej rodzinie czesto pojawial sie problem tetniakow itd. Czy powodem mojego problemy mogą być ciała obce? pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.