Silny i przeszywający ból kolana podczas biegu

Witam od jakiegos czasu podczas biegu odczuwam bardzo silny przeszywajacy bol prawego kolana. Po wykonaniu przeswietlenia wykryto drobny osteofit. Po wykonaniu USG wykryto: W stawie kolanowym niewielki wysiek,brzęk blony maziowej-synovitis. Ślad płynu w kaletce podrzepkowej głębokiej. W ściegnie m.4-głowego uda drobne podłużne zwapnienia dług. do 9 mm po przebytych urazach. Wokół przyczepu dalszego m. 2- głowego uda rąbek płynu grub. Do 2-3 mm- cechy usg zapalenia.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z ortopedą i wykonanie czynnościowych badań funkcji kolana. Sugerowałbym też ograniczyć bieganie, przynajmniej do czasu ustalenia, czy przyczyną dolegliwości jest bieganie, czy inna choroba.