Silny kaszel i flegma

Witam, od jakiegos czasu od okolo 20 grudnia mialem bardzo silny kaszel wrecz wyplowalem flegme. 31 grudnia poszlem do lekarza przepisal mi antybiotyk 3 tabletki oraz jakies tabletki na oslone jelit, syrop i tabletki na ssanie do gardla. Antybiotyk dzisla okolo 10 dni. Podczas osluchiwania mnie Pani Doktor stwierdzila ze nie mam zadnych zmian. Ale od czasu brania tabletek strasznie boli mnie prawy bok mniej wiecej tam gdzie znajduja sie zebra. Bol jest czasem tak straszny zepodczaskaszleniaboli

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc określić przyczynę Pana dolegliwości konieczne jest badanie lekarskie. Być może ból wynika z przeciążenia mięśni klatki piersiowej w wyniku kaszlu. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można ustalić odpowiednie zalecenia.