Sińce pod oczami i wysypka na ciele

Witam, chcialam zadac pytanie w imieniu meza. Maz jest kierowca tira od miesiaca. Skarzyl sie ostatnio na since pod oczami( wysypia sie, to wiem napewno), oprocz tego pojawila mu sie na ciele wysypka, zwlaszcza na karku, lokciach i kosci ogonowej. Prosze o porade czy te dwa objawy moga swiadczyc o jakiejs powaznej chorobie? Maz jezdzi tylko po Europie.

Przyczyn może być wiele, a wysypianie się jest pojęciem relatywnym. Jeśli Pani mąż jeździ w nocy, a odsypia w dzień, to jakość snu może być bardzo niska. Wysypki może być alergiczna i spowodowana np środkiem czyszczącym używanym do czyszczenia siedzenia i zagłówków miedzy kursami samochodu ciężarowego. Polecam jednak wizytę u lekarza POZ w wolnej chwili który będzie mógł męża zbadać ( czego ja nie mogą zrobić przez internet ) i zadecydować czy nie potrzeba dodatkowej diagnostyki/leczenia.