Sine palce u stóp i nawracające zapalenie chrząstek ucha

Dzien dobry mam nie typowy problem! Choruje od sierpnia tamtego roku. Mam czesto badania i podejzewaja lekarze u mnie tocznia,lecz nie jest jeszcze zdiagnozowony. Mam 21 lat i obawy poniewaz mam bardzo sine palce u stop oraz nawracajace zapalenie chrzastek ucha( przy czym jest ono sine i deformuje sie. Wystepuja przy tym goraczki )straszny bol! Niestety wizyte mam u specjalisty za rok i nie wiem co mam robic?! Czy moga to byc powazne objawy? Pozdrawiam Magda

Dzień dobry Pani Magdo,

Proszę zainwestować w wizytę prywatną u specjalisty (zdrowie najważniejsze). Jeśli lekarz uzna , że są wskazania, a w mojej opinii są , to celem diagnostyki skieruje Panią do szpitala.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz