Siniak na kolanie, skurcze w łydce i opuchlizna żył u 26-latki

W piątek 04.07.14 podczas kucania poczułam ukucie w kolanie,nagle zrobił mi się siniak,nic mnie nie ugryzło, w niedzielę łąpały mnie skurcze w łydce, a na nogach punktowo mam 5 miejsc gdzie mam spuchnięte żyły i mocno sine i to mnie boli. W ciągu dnia mam 3-4 razy taką sytuację że mrowi mnie w nodze i uczucie jakby mi ktoś szpilki wbijał. Wyniki badań MCV 74,8 fl, MCH 25,2 Hematokryt 36,9%. CRP 8,95 mg/l. Jestem umowiona na 21.07 do chirurga naczyniowego. Nikt nie wie co mi jest. POMOCY!

Witam. Opisane dolegliwości mogą wiązać się z niedoborem elektrolitów, urazem lub zakrzepicą żylną. Jeszcze przed wizytą u chirurga nogi powinien obejrzeć lekarz który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania. Warto również wykonać badanie układu krzepnięcia wraz z poziomem D-Dimerów.