Siniaki na udach i piersiach u 21-latki

Na ciele tzn. udach i piersich pojawly mi sie siniaki czy mozliwe ze one pojawily sie od calowania, czy przytulania bo nigdzie sie nie uderzylam a zauwazylam je. Ile czasu sie goja te siniaki i co zrobic aby szybciej sie zagoily?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się nadmiernej liczby podbiegnięć krwawych bez przyczyny urazowej może wskazywać na zaburzenia układu krzepnięcia. Wskazana jest wizyta u lekarza.