Siniaki na ciele u 24-latki

Witam mam 24 lata i od jakiegos czasu posiadam na ciele wiele siniakow,jest to dziwne gdyz nigdzie sie nie uderzam a np.siedze na krzesle i mam bol patrze a tu siniak.Czy jest mozliwe by siniaki sie same robic bez uderzenia,jezeli tak to Jak mam sie ich pozbyc?Prosze o porade.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizyte u hematologa celem badania i konsultacji. Pozdrawiam