Siniaki po złym zastrzyku z żelaza w pośladek

Witam, moja mama 3 lata temu przeszła operację usunięcia narzdów kobiecych. Po operacji dostawała zastrzyki z żelaza w pośladek, jeden dostała niefortunnie w miednice który spowodował uszkodzenie nerwów które tam sie znajduja. Po doś dzień na skurze został wielki siniak a mineło juz 3 lata i stan bólu jest coraz większy, od miednicy promieniuje na nogę i kręgosłup, gdzie mama juz ledwo porusza się i cierpi z bólu. Przepisuja jej leki przeciwbólowe tylko. Czy można mamie pomóc w inny sposób??

Renata GrzechociĹska

Trudno zlecić konkretne postępowanie bez odpowiedniej diagnozy. Proponuję udać się do neurologa.