Sinienie i czerwono-białe plamy na dłoniach

Witam mam dziwny objaw jest on taki że jak trzyma ręce w dole to sinieją mi delikatnie dłonie i pojawiają sie czerwone i białe plamy a gdy je podniosę np do góry to to znika i nie wiem co to może być . Lekarz powiedział mi że nie wie i mi doradzał jakieś kremy ale nie pomogło

Witam! Opisane zmiany mogą wiązać się z zaburzeniami krążenia. Jeśli jest Pani zaniepokojona ich występowaniem lub jeśli lekarza POZ w badaniu fizykalnym uchwycił jakieś inne nieprawidłowości, proponuję skonsultować się ze specjalistą kardiologiem.