Sinoczarny krwiak na palcu u stopy

Dobry wieczór. W zeszłym miesiącu zdarzyło mi się biegać przez jakiś czas w za ciasnych butach, przez co na palcu u stopy zrobił się sinoczarny krwiak. Paznokieć odrasta, ale na dole (przy skórze) pojawiło się zaczerwienienie (trochę wygląda to tak, jakby jeszcze raz wylała się pod spodem krew). Czy to powód do obaw? Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Raczej nie, jednak bez możłiwości oceny zmiany pod paznokciem trudno mi to stwierdzić z całą pewnością.